PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - TÁBORNÍČCI 2021

OD PONDĚLKA DO PÁTKU ŽIJEM U NÁS NA STATKU

 

Táborníčci na Statku Peklo – příměstský tábor:

 

První turnus 

Termín: 12.-16.7. 2021

Nástup: 7:30 - 8:00 hod

Odchod: 16:00 - 16:30 hod

Cena: 2750 Kč

 

 • Obsazeno

 

 

Druhý turnus

Termín: 9.-13.8.2021

Nástup: 7:30 - 8:00 hod

Odchod: 16:00 - 16:30 hod

Cena: 2750 Kč

 

 • obsazeno

 

Přihláška na příměstký tábor zde

 

 

Co Vám nabízíme:

Program příměstského tábora je plně přízpůsoben potřebám dětí předškolního a mladšího školního věku.Vaše děti dostanou příležitost seznámit se s venkovským prostředím rodinného statku, s každodenní péčí o domácí zvířátka, které u nás chováme. Vaše dítě získá možnost přímého kontaktu s koňmi, domácí drůbeží, králíky a morčaty, může se každý den aktivně podílet na krmení a ošetřování našich roztomilých kamarádů. Tábor na STATKU PEKLO dětem přinese získání poznatků a zkušeností s péčí o menší zvířata. Malá kapacita zajišťuje maximální možnou péči a dohled na Vaše dítě - neustálý dohled dvou dospělých kvalifikovaných osob (kvalifikovaná instruktorka výuky jízdy na koni a vedoucí táborů).

 

Pravidelná strava pro Vaše dítě:

svačina + teplý oběd + odpolední svačina + pitný režim po celý den

 

Co budou děti dělat, náplň tábora a program dne:

 

Náplň tábora:

Zajímavé aktivity spojené s životem na statku, seznámení se se zvířaty a péčí o ně. Také klasické táborové aktivity. Děti se postupně seznámí se zvířaty žijícími na statku, vyzkouší si péči o ně, menší zvířátka si pochovají, větší pohladí. Budou například sbírat vajíčka, vyndávat kuřátka do ohrádky, trhat travičku pro močátka a králíky, mimo jiné se i svezou na koníkovi. Také si ozdobí taštičku na své výrobky, odměny a poklady, které budou během celého tábora získávat za již zmíněné úkoly a aktivity.

 

Program dne:

 1. příjezd táborníčků
 2. seznámení se s programem dne

 3. rozcvička

 4. povídání o zvířatech na statku

 5. dopolední svačina

 6. aktivita se zvířaty

 7. oběd

 8. polední klid (čtení do ouška, děti si mohou schrupnout, nebo jen odpočinout, malovat si nebo zahrát stolní hru…) - většinou se nepovede laugh

 9. odpolední svačina

 10. podle počasí: lesní dobrodružství (procházka v lese obohacená o zajímavé úkoly), vodní hrátky (koupání v bazénu, vodní bomby...), karaoke ve stodole

 11. odjezd táborníčků

 

 

 

PONDĚLÍ:

Po příjezdu dětí na tábor a předání potřebných věcí rodiči ráno následuje společné přivítání a seznámení se s organizací a pravidly letního příměstského tábora. Během dopoledne následuje prohlídka statku a seznámení se zvířaty. Vyrobíme si originální taštičku do které si budeme ukládat vše co si během týdne vyrobíme.

ÚTERÝ:

Podíváme se podrobněji na život drůbeže a hlodavců na statku.Navštívíme dílničky kde si něco vyrobíme.

 

STŘEDA:

Zvířátka v lese. Povíme si jaká zvířtka žijí u nás v lese, zažijeme úžasné lesní dobrodružství. Postavíme domečky pro lesní skřítky.

 

ČTVRTEK:

Dnešní den nás budou čekat koně, vyjížďka dětí na koních, jezdeckou přilbu dětem půjčíme (posílený dozor o zkušené jezdkyně).

 

PÁTEK:

Zakončení celého týdne soutěžním kláním v Pekle, završené odpoledním (cca od 14:00) posezením u ohně kde rádi přivítáme i rodiče. Discotéka ve stodole a karaoke.

 

Tento rozpis se může dle dohody nebo počasí pozměnit, co se nemění, je to že každé dítě bude denně celý den u zvířátek :-).

 

 

Co s sebou:

 

KARTIČKU POJIŠTĚNCE!!!! - POKUD MOŽNO KOPIJI 

Děti by měly mít optimální sportovní oblečení pro každý den dle aktuálního počasí. Nejlépe jednu pevnou kotníčkovou obuv, jednu plátěnou lehkou obuv, sandále, v případě deštivého počasí holínky. Dlouhé kalhoty -tepláky, kraťasy, tričko s krátkým i dlouhým rukávem, mikinu, plavky, ručník, pláštěnka nebo nepromokavá bunda. Je nutné, aby každé dítě mělo s sebou kšiltovku a nebo klobouček jako ochranu před sluncem !!! Neni vhodné aby dítě sebou mělo hračky a poztrácelo je po celém statku.

Pobyt v trávě a lese - repelent a krém na opalování

Věci na převlečení si tu mohou děti ponechat po celý týden.

 

 

 

 

Pokud chcete rezervovat místo na příměstkém táboře vyplňte přiloženou přihlášku, co nejdříve ji pošlete na email: info@statekpeklo.cz a pošlete celou částku na uvedený účet 1030062848/6100.  Platbu očekáváme do 14 dnů od přihlášení z důvodu plné rezervace.

Uvádějte prosím variabilní symbol = rodné číslo dítěte

Po doručení přihlášky a připsání celé částky na náš účet Vám bude potvrzena rezervace.

 

V případě, že se na turnus nepřihlásí min. 6 děti, bude turnus zrušen.

Přihlášeným účastníkům bude nabídnut jiný termín, nebo vráceny peníze.

Děkujeme za pochopení.

 

Storno poplatky:

 • 60 - 41 dnů před zahájením turnusu – 30% z celkové ceny

 • 40 – 16 dnů před zahájením turnusu – 50% z celkové ceny

 • 15 – 01 den před zahájením turnusu – 90% z celkové ceny